Hex={19,12,03}


2015


Afdøde Jonsen

Grevinden Går Igen


2016

Når Mørket  Sænker Sig

Andersen På Klods


2017

Mordskab

Nøddebo Præstegård
2012

Oscar

Det Var En Yndig Tid

2013

Den Grønne Elevator

Når Katten Er Ude

2014

Vi der Går Teatervejen

Sangcafé "Syng Dem Igen"

En Nat I Roskilde


2009

Sømand - Pas På

Teater koncerten:
We'll Meet Again



2010

Min Kone Fra Paris

Revision og Kontaktbesvær
2011

Piger I Sky

Mig Og Mine Venner
2006

Great Balls of Fire

Kuk i Ferien
2007

Som Tiden Dog Flyver

Nøddebo Præstegård
2008

To Haner I Kurven

Mor Er Det Værste I Verden


2003

Panik i Familien

Kabaret: "En Gammel én vol. 2"

Mistænkt For Mord



2004

Fest I Forsamlingshuset

Kattekrummer

Arsenik Og gamle Kniplinger


2005

Alt For Marie

Røg I Køkkenet
2000

Stamherren


Maskerade

Kabaret "På Hat Med Liva Og PH
2001

Den Kyske Levemand


Musefælden
2002

Frode Og De Andre Rødder

Ægtemand På Deltid

Kabaret: En Gammel Én

1997

Av min arv.


Kabaret 97

Dyrene i Hakkebakkeskoven.

Den muntre café.

Tjener for to herrer.


1998

Alfred.

Den grønne elevator.

Jul i Skovstrup kro
1999

Mordskab

Svend, Knud Og Valdemar
1994

Smeltediglen.

Min kone fra Paris.

Hvem var det, der vandt i dag.

Så længe mit hjerte slår.

Skomagerens drenge.


1995

Livsens ondskab.

Klappe klappe kage.

Czarny Teater. (polsk gæstespil)

Skærmydsler.

Træk et nummer.
1996

Champagnegaloppen.

Klappe klappe kage.

Nøddebo Præstegård.

1991

Rasmines bryllup.
Plutos eller rigdommen.
Det er løgn, sagde prinsessen.
En nat i Roskilde.
Kabaret "Nå´ed ska´ den jo hedde".
Dejlige jul.

1992

Herren går på jagt.
Frode og de andre rødder.
Elverhøj.

1993

Når mørket sænker sig.
Askepot.
Ridder Rask og jomfru Jølva.
Operette kavalkade.
1988

Et torsdags problem.
Ca´bag ret.
Doktoren og skrædderen.
Landmandsliv.


1989

Hvem snyder hvem (Oskar).
En søndag på Amager.
Lige til stregen.
Peter Plys.
Jul i Købmandsgården.
1990

Brdr. Østermanns huskors.
Prinsessen, der fik hikke.
Guderne ler.
Egon har en plan.
Rotter på loftet.
1985

En hygge aften.
Den nye husassistent.
Den tredje.
Pippi Langstrømpe.
Ved kajen.
Genboerne.
1986

Liv på torvet.
Den grimme ælling.
Kejserens nye klæder.
Mistænkt for mord.
Kabaret mix.
Jul hos skovriderens.
1987

Frøken Nitouche.
Arsenik og gamle kniplinger.
Gode gamle minder.
Jul i Skovstrup kro.
1982

Gaslys.
Lidt af hvert med Othello.
Mor er det værste.
Folk og Røvere i Kardemommeby.
Kanariefuglen.
Eventyr på fodrejsen.

1983

For fuld fart.
Vækkeuret.
Eventyr på fodrejsen.
Hvem var det, der vandt i dag?
En inspektør ringer på.
Den forvandlede brudgom.
1984

Piger i sky.
Diderich Menchenskræk.
Sørøver skuden.
High society i Grønkøbing.
1979

Fruen til Hejringe.
Kattekrummer.
Henrik og Pernille.
Nostalgi og hanegal.
Trolden i æsken.
1980

Charleys tante og Charlottes onkel.
De glade 70´ere.
Dyrene i Hakkebakkeskoven.
En søndag på Amager.
Dejlige jul.


1981

Boheme / Familieliv.
Det var en yndig tid.
Den gerrige.
Den grønne elevator.
Nøddebo præstegård.

1976

Afgang topløse 13.01.
Mor(d)skab.
Indkvartering.
Kejserens nye klæder.
Et torsdags problem.
Den fuldendte værtinde.
Nu er det jul 3.

1977

De go´e gamle dage.
Pang Pang.
Lille Nitouche.
Frøken Rosamundes hus.
Syng den igen.
Nøddebo Præstegård.
1978

Det lille hotel.
Moster Karen ordner alt.
De uadskillelige.
Hotel Sommerlyst.
En nat i Roskilde.
Skærmydsler.
Hvid jul.
1973

Charleys tante.
Prinsessen på ærten.
Indkvartering.
Musikken af Kaj Normann.
Den kække svømmer.
 
1974

Den gamle varieté.
Amors kontor tid.
Mascarade.
Sven og cirkus Valodia.
Lille Nitouche.
Engle fabrikken.
1975

Den lille café.
Sømand, pas på.
Sim og Sam.
Nei.
Og derfor dræber jeg.
Jul i Skovstrup kro.
Nu er det jul 2.

1970

Senge kammeraten.

1971

Champagnepigen.
Når mørket sænker sig.
Julemik.
1972

Vores lille kone.
Kvindelist.
Op med humøret.
Stamherren.
Nu er det jul 1.

1967

Mandags eventyr.
1968

Den nøgne sandhed.
Pas på malingen.
1969

Kvindelist.
Husker du i høst.

1964

(Ingen forestilling)
1965

Bruden.
En søndag på Amager.
Spøgelses toget.

1966

Den grønne elevator.
Ou´h sikken en nat.

1961

Ægtemand på gale veje.
Musefælden.
Cocktail.

1962

Natten før brylluppet.
1963

Den hellige flamme.
Teatertøsen.

1958

Født i går.
Peter den Store.
Vivian venter sig.
Parasitterne.

1959

Far skal giftes.
Trolden i æsken.
1960

Den lille model.
Hendes ukendte mand.

1955

En inspektør ringer på.
Sjuske Dorthe.
Regnfrakken.
1956

De tre skalke.
Champagne pigen.
Husker du i høst.
Den sidste rejse.
1957

Familiens hvide får.
Pygmalion.
Abe hånden.
Mord på bestilling.
Den svævende jomfru.

1952

Guderne ler.
Brave Tobias.
Teatertøsen.
Guldfuglen.

1953

Metro revy.
Manden, alle ville myrde.
Molboerne.
Når mørket sænker sig.
1954

Knud den Skinhellige.
Alle mand på dæk.
Elverhøj.
Hvorfor ikke i nat.
1949

Tyrannens fald.
Bolettes brudefærd.
1950

Den nye husassistent.
Min egen dreng.
Spøgelses toget.
Min lille model.

1951

En vesterbrodreng.
Hvem er faren.
Flamme danserinden.
1946

Genboerne.
Den kyske levemand.
Tante Jutta fra Calcutta.
Lille Nitouche.

1947

Mikkel Larsens dreng.
Den kloge mand.
Madam Tapins mænd.

1948

Et barn skal fødes.
Den elskelige landstryger.
Trolden i æsken.
1943

Eventyr på fodrejsen.
Den glade skomager.
Før og nu.
Julematiné.
1944

Krage søger mage.
Kærlighed i fastelavn.
Den mystiske brud.
Når bønder elsker.
Molboerne.
Den fædrene jord.
Den sidste nat.

1945

Snak om en ting.
Gammel kærlighed.

1942

Julematine.